Celem naszej działalności jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez układanie planów żywieniowych oraz dostarczanie klientom produktów spożywczych o kontrolowanej liczbie kalorii. Chcąc jak najbardziej ułatwić naszym klientom korzystanie z dobrodziejstw przygotowywanych przez nas produktów, stworzyliśmy gotowe zestawy produktów Herbalife. W ofercie posiadamy szeroki wybór zestawów, dostosowanych do potrzeb różnych diet. Można zdecydować się np. na kompleksowe 30 dniowe wyzwanie z Herbalife, detoks, wiosenne odchudzanie oraz wiele innych.

Każdy z zestawów jest skomponowany w taki sposób, by koncentrował się na wspomaganiu danych efektów np. odchudzających czy oczyszczających organizm.

Plan żywieniowy i treningowy

Każdy komplet zawiera nie tylko pyszne posiłki posiłki, ale także dokładny plan treningu i diety. W ten sposób korzystanie z naszych produktów jest tak łatwe, jak to tylko możliwe. Jeśli lubisz stawiać na kompleksowe rozwiązania, nie zwlekaj, czym prędzej zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz zestaw dla siebie.

DETOKS z Herbalife DETOKS z Herbalife
Cena: 296,00 zł
szt.
zobacz więcej
W dwójkę raźniej W dwójkę raźniej
Cena: 333,00 zł
szt.
zobacz więcej
Oczyszczanie Herbalife Oczyszczanie Herbalife
Cena: 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw Herbalife GOLD Zestaw Herbalife GOLD
Cena: 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
I WARIANT Herbalife I WARIANT Herbalife
Cena: 340,00 zł
szt.
zobacz więcej
II WARIANT Herbalife II WARIANT Herbalife
Cena: 420,00 zł
szt.
zobacz więcej
III WARIANT Herbalife III WARIANT Herbalife
Cena: 526,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl